Metal T shirt Rock T shirt Film T shirt Poster
  Grup Adı | Aranacak Kelime

  TİŞÖRT ARŞİVİ

 
  Satış Sözleşmesi

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

İlgili yasa gereği lütfen aşağıdaki sözleşme metnini 12 punto ve koyu fontta çıktı alarak okuyunuz.
İşbu sözleşme 06.03.2011 tarih ve 27866 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik gereği internet üzerinden gerçekleştirilen satışlar için sözleşme yapılması zorunluluğuna istinaden düzenlenmiştir.

MADDE 1 - KONU
İşbu sözleşmenin konusu, SATICI’nın, ALICI’ya satışını yaptığı, aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun-Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerini kapsamaktadır.

MADDE 2.1 - SATICI BİLGİLERİ
Ünvan: Rock n Love Store - rocknlove.net
Kazım Karabekir Cad. 305. Sok. Kuloğlu Apt. No: 2/2 Soğuksu Muratpaşa ANTALYA
E-mail: rocknlove@rocknlove.net

MADDE 2.2 - ALICI BİLGİLERİ
Müşteri olarak, rocknlove.net alışveriş sitesine üye olan kişi kabul edilir. Siparişte kullanılan adres ve iletişim bilgileri esas alınır.

MADDE 3 - SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN BİLGİLERİ
Malın / Ürünün / Hizmetin türü, miktarı, marka/modeli, rengi, adedi, satış bedeli, ödeme şekli, siparişin sonlandığı andaki bilgilerden oluşmaktadır. Bu sözleşmeyle ALICI, SATICI tarafından özellikleri elektronik ortamda belirtilen marka ve ürünlerin kendi adına satın alınmasını ve üzerine seçmiş olduğu görsellerin baskısının yapılmasını kabul eder.

MADDE 4 - GENEL HÜKÜMLER
4.1 - ALICI, Madde 3te belirtilen sözleşme konusu ürün veya ürünlerin temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin tüm ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder. Kredi kartı ve Havale ile ödeme seçenekleri ile yapılan alışverişlerde SATICI siparişin üretimini gerçekleştirir. ALICI kredi kartı veya havale ile ödeme taahhütünü yerine getirmekle yükümlüdür.
4.2 - Sözleşme konusu ürün veya ürünler, 5 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için ALICI’nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde ALICI veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa irsaliyeli faturasıyla birlikte teslim edilir. Bu süre ALICI’ya daha önce bildirilmek kaydıyla en fazla 10 gün daha uzatılabilir.
4.3 - Sözleşme konusu ürün, ALICI’dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden rocknlove.net sorumlu tutulamaz.
4.4 – rocknlove.net, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.
4.5- Ürünün tesliminden sonra ALICI’ya ait kredi kartının ALICI’nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşunun ürün bedelini rocknlove.net’e ödememesi halinde, ALICI’nın kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla ürünü 2 gün içinde rocknlove.net’e göndermesi zorunludur. Bu takdirde kargo giderleri ALICI’ya aittir.
4.6- rocknlove.net, mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu ALICI’ya bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirde ALICI siparişin iptal edilmesini, sözleşme konusu ürünün varsa emsali ile değiştirilmesini ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. ALICI’nın siparişi iptal etmesi halinde ödediği tutar 10 gün içinde kendisine nakden ve defaten ödenir.
4.7- Garanti belgesi ile satılan ürünlerden olan veya olmayan ürünlerin hatalı veya bozuk olanları, garanti şartları içinde gerekli onarımın yapılması için rocknlove.net’e gönderilebilir, bu takdirde kargo giderleri rocknlove.net tarafından karşılanacaktır.
4.8- İşbu sözleşme, ALICI tarafından imzalanıp rocknlove.net’e faks veya posta yoluyla ulaştırılmasından sonra geçerlilik kazanır.

MADDE 5 - GARANTİ VE CAYMA HAKKI
ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 30 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılabilmesi için bu süre içinde rocknlove.net’e, e-mail ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Ürünün faturasıyla birlikte rocknlove.net’in deposuna ulaşmasını takip eden 7 gün içinde kalite kontrol süreci gerçekleşir. Kontrol sürecinin tamamlanması ve iade kabul işlemini takip eden 14 iş günü sonra ürünün bedeli ALICI’ya iade edilir. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün ilk gönderim ve iade kargo bedeli normal kargo tarifesi üzerinden (6-12 TL) ALICI tarafından karşılanır. Kredi kartı ile gerçekleşen siparişlerde cayma hakkının kullanılması durumunda banka tarafından satıcıya uygulanan kredi kartı komisyon gideri (taksitlendirme oranına göre % 3-12 arası), iade havale-EFT masrafları (6 TL) ve ürünün satıcı tarafından maliyeye ödenen KDV bedeli de ALICI tarafından karşılanır. Kredi kartına taksitle yapılan işlemlerde iade taksit sayısına bölünerek gerçekleştirilir. Cayma hakkının kullanılabilmesi, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır: İade veya değişim için gönderilen ürünler baz testlerinden geçmektedir, 15 dakikadan uzun süre kullanılan ürünler SIHHİ ZORUNLULUK nedenleriyle iade kapsamı dışında olup ALICI ödemeli olarak kargoyla ALICIYA iade edilmektedir. Sipariş üzerine baskılar yapıldığından beden değişimi yapılmamaktadır, sitede BEDEN ÖLÇÜ TABLOSU bulunmaktadır. Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde ALICI cayma hakkını kullanamaz. Adreste bulunamadığı için depomuza dönen kargolar için iade farkı ücretleri ALICI taraından karşılanır. Karşı ödemeli olarak SATICIYA gönderilen kargolar işbu sözleşme gereği kabul edilmez.


İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile rocknlove.net’in yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

Siparişin sonuçlanması ile ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.

Tişörtler Hakkında;

Ne sattığımızı biliyoruz…

6. yılımıza girerken, 150 bini aşkın üyemize 400.000 üzerinde tişört üretmiş olan Rock n Love Store, dijital teknolojinin son ürünü DTG baskı makineleri sayesinde, dar kapsamda grubun az sayıda tasarımının sunulduğu “Rock ve Metal tişörtleri” alanında, 100 ü aşkın gruba ve içeriğe ait yaklaşık 10.000 farklı tişört tasarımını sayfasında barındırmaktadır. Tek tip klasik kesim erkek tişörtünün hakim olduğu bu alanda, erkek - kadın - genç - çocuk ve 7 farklı tişört kalıbıyla bu zenginliği daha da artırmıştır ve geliştirmeler aralıksız sürmektedir.

Baskılarda kullanılan boyalar su bazlı, tamamen ekolojik ve Dupond markasına aittir. Tişörtler 1. sınıf kalite, 155 - 160 gr/m2 ideal pamuktan üretilir, baskı ve dikim aşaması 5 farklı kontrol ve onay sürecine tabi tutulur.

Sayfada bu kadar fazla tasarım sunabilmemizin nedeni “dijital baskı teknolojisindeki gelişmeler” sayesindedir. Her sipariş kişiye özel baskıdır. Yüksek maliyetli bir baskı türüdür ve iki milyonun üzerindeki ara rengi ve tonu baskılara yansıtabilmektedir. Kalitesi garanti altındadır.
-----

Bookmark and Share

 
  I live in another country...

  Üye Girişi | Sipariş Takibi

  Exchange Rates
1 Dolar ( $ ) : 5,3722 TL
1 Euro ( € ) : 6,1035 TL
1 Pound ( £ ) : 6,7841 TL

  Kalite ve Beden Ölçü Tablosu

Company : ROCK & LOVE STORE | ROCKNLOVE.NET
End Date : 16.9.2019
URL : https://www.rocknlove.net/
Address :
rocknlove@rocknlove.net

Yönetim Ofisi | Head Office :
ŞİŞLİ / İSTANBUL / TR

Siparişler internet üzerinden alınmaktadır.

Antalya İrtibat Ofisi | Branch Office :
Telephone : +90 0212 241 37 36
Reach us by e-mail.
Email Contact : rocknlove@rocknlove.net
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.


   
Basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz, çoğaltılamaz. Rock & Love Store, Effect’in ticari markasıdır.
Bu sitede, Kolaymağaza E-Ticaret Sistemi altyapısı kullanılmaktadır.