Metal T shirt Rock T shirt Film T shirt Poster
  Grup Adı | Aranacak Kelime

  TİŞÖRT ARŞİVİ

 
  Kalite ve 30 Gün İade Garantisi

Ne sattığımızı biliyoruz…

  • Rock & Love Store, dijital teknolojinin son ürünü DTG baskı makineleri sayesinde, dar kapsamda grubun az sayıda tasarımının sunulduğu “Rock ve Metal tişörtleri” alanında, 150’yi aşkın grup ve içeriğe ait yaklaşık 10.000 kaliteli tişört tasarımını sayfasında barındırmaktadır. Tek tip klasik kesim erkek tişörtünün hakim olduğu bu alanda, erkek - kadın - genç - çocuk ve 7 farklı tişört kalıbıyla bu zenginliği daha da artırmıştır ve geliştirmeler aralıksız sürmektedir.

  • Baskı ölçüsü beden oranına göre maximumda tutulur ve yüksek renk değerleriyle basılır. Baskılarda kullanılan boyalar su bazlı, tamamen ekolojik ve bir Amerikan markası olan Dupont Artistri’ye aittir. Tişörtler 1. sınıf kalite, 155 - 160 gr/m2 ideal pamuktan üretilir, baskı ve dikim aşaması 5 farklı kontrol ve onay sürecine tabi tutulur. 

  • Sayfada bu kadar fazla tasarım sunabilmemizin nedeni “dijital baskı teknolojisindeki gelişmeler” sayesindedir. Her sipariş kişiye özel baskıdır. Yüksek maliyetli bir baskı türüdür ve iki milyonun üzerindeki ara rengi ve tonu baskılara yansıtabilmektedir. Kalitesi garanti altındadır.
Bookmark and Share

 
  I live in another country...

  Üye Girişi | Sipariş Takibi

  Exchange Rates
1 Dolar ( $ ) : 5,3722 TL
1 Euro ( € ) : 6,1035 TL
1 Pound ( £ ) : 6,7841 TL

  Kalite ve Beden Ölçü Tablosu

Company : ROCK & LOVE STORE | ROCKNLOVE.NET
End Date : 16.9.2019
URL : https://www.rocknlove.net/
Address :
rocknlove@rocknlove.net

Yönetim Ofisi | Head Office :
ŞİŞLİ / İSTANBUL / TR

Siparişler internet üzerinden alınmaktadır.

Antalya İrtibat Ofisi | Branch Office :
Telephone : +90 0212 241 37 36
Reach us by e-mail.
Email Contact : rocknlove@rocknlove.net
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.


   
Basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz, çoğaltılamaz. Rock & Love Store, Effect’in ticari markasıdır.
Bu sitede, Kolaymağaza E-Ticaret Sistemi altyapısı kullanılmaktadır.